dobre serum na twarz

Które serum wybrać pod swoje potrzeby? Sprawdź!

Zastanawiasz się, jakie serum wybrać pod swoje potrzeby? Oferta tych produktów jest bardzo bogata, dlatego warto wiedzieć, jakie dokładnie sprawdzą się w Twojej codziennej pielęgnacji skóry. Dowiedz się czym właściwie jest serum do twarzy, a także, dlaczego serum peptydowe i serum pod oczy z witaminą C to doskonała podstawa kompleksowej pielęgnacji Twojej twarzy.

Czym charakteryzuje się serum do twarzy?

Serum do twarzy łączy bardzo skomplikowaną pielęgnację skóry z lekką konsystencją, która umożliwia cerze doskonałe wchłonięcie składników aktywnych. Ponieważ w serach nie stosuje się żadnych dodatków uzupełniających lipidy, serum szczególnie skutecznie wnika w skórę i dostarcza jej niezbędnych składników odżywczych na głębszym poziomie. Z tego względu wskazane jest stosowanie odpowiednie serum przy każdym typie skóry.

Jak wybrać odpowiednie serum do twarzy?

Odpowiednio dobrane serum do twarzy może stać się kluczowym składnikiem Twojej codziennej pielęgnacji. Dzięki skoncentrowanej zawartości aktywnych substancji, działa na skórę z reguły zdecydowanie intensywniej niż krem, przynosząc widoczne rezultaty w stosunkowo krótkim czasie. Zazwyczaj serum ukierunkowane jest na konkretne problemy, w zależności od substancji, które posiada w swoim składzie.

Jak jednak znaleźć dobre serum do Twojej skóry? Wybierz uniwersalne produkty, które mają wiele fantastycznych działań kierując się naszymi podstawowymi wskazówkami.

ładna buzia po używaniu serum

Na co zwrócić uwagę przy wyborze?

Poszukując serum do twarzy warto wziąć pod uwagę kilka ważnych czynników. Przede wszystkim istotne jest, by produkt był odpowiednio dopasowany do rodzaju skóry i jej bieżących potrzeb, a także dotychczasowej pielęgnacji.

Znaczenie mają substancje aktywne obecne w składzie i ich stężenie, a także konsystencja danego preparatu:

  • lekkie i nieobciążające sera wodne i żelowe polecane są do cery tłustej, mieszanej i trądzikowej,
  • odżywcze sera olejowe to doskonały produkt dla cery suchej,
  • sera emulsyjne odpowiadają na potrzeby cer skłonnych do zanieczyszczenia, a jednocześnie odwodnionych.

Serum do twarzy ASOA odpowiedzią na Twoje potrzeby!

Jeżeli rozpoczynasz swoją przygodę z pielęgnacją skóry twarzy z użyciem serum polecamy produkty ASOA , które nadają się do każdego rodzaju skóry. Serum peptydowe to kosmetyk, który wieloetapowo pielęgnuje skórę. Formuła produktu w postaci lekkiego żelu z łatwością wnika w głębsze warstwy skóry, by przywracać nawilżenie, wspomagać regenerację, odmładzać i wygładzać. Natomiast synergiczny kompleks peptydów przyspiesza produkcję kolagenu, a także wzmacnia i naprawia naskórek zmniejszając widoczność zmarszczek.

W celu uzupełnienia pielęgnacji warto wybrać serum pod oczy z witaminą C i E oraz koenzymem Q10. To ogromny zastrzyk substancji odżywczych, które zapewnią troskliwą i intensywną pielęgnację delikatnej i wrażliwej skórze w okolicach oczu. Wybierz serum do twarzy, które nie tylko ją odżywi, ale także poprawi sprężystość skóry odmładzając ją. Sprawdź ofertę ASOA i rozpocznij swoją przygodę ze świadomą pielęgnacją skóry twarzy.

Podobne wpisy