masło kosmetyczne

Dobre, sprawdzone kosmetyki

Dziś przegląd kosmetyków testowanych przez grupę czytelniczek. Po długiej zimie szczególną uwagę, zwrócimy na kosmetyki do skóry ze skłonnościami do szybkiego przesuszania się.

Zaczynamy od pielęgnacji ciała.

  1. Czekoladowy peeling myjący Ziaja – cena 12 -14 zł

Produkt doskonały do skóry suchej, skóra po jego użyciu jest idealnie gładka, lekko natłuszczona dzięki zawartości masła kakowego, do tego doskonale pachnie bardziej cukierkami zwanymi krówką niż czekoladą, ale zapach jest taki miły, że  nie ma znaczenia, że oczekiwaliśmy zapachu czekolady. Produkt oceniony jako doskonały w swojej grupie produktów.

  1. 2. Masło do ciała Body Shop – kokosowe – cena 65 zł

Wysoka cena odstrasza, jednakże już po pierwszym razie nie pożałujesz zakupu. Zapach jest zachwycający, prawdziwa uczta dla naszych zmysłów, na długo pozostaje na ciele dzięki czemu możesz  przeżywać kokosową ucztę nawet po kilku godzinach od nałożenia. Oprócz zapachu produkt posiada doskonałe właściwości odżywczo regeneracyjne zwłaszcza dla skóry suchej, nałożony po kąpieli sprawia, że skóra nie tylko doskonale pachnie, ale pozostaje miękka i gładka na długo. Produkt gęsty, dobrze się rozprowadza dzięki czemu starcza na długo. Jednym słowem dobrze zainwestowane pieniądze. Ogólna ocena – bardzo dobry.

Kosmetyki na włosy

Puszące i odstające włosy to problem, który często pojawia się na wiosnę czy jesienią, kiedy to rozpuszczający się śnieg czy opady sprawiają, że wilgotność powietrza wzrasta kilkakrotnie. Nie jest łatwo zapanować nad takimi mało zdrowymi i odstającymi włosami bez odpowiedniego kosmetyku. Wiele osób poleca tak zwane olejowanie, wklepujemy specjalne oleje do włosów i pozostawiamy je na noc. Jednakże nie oszukujmy się – ile osób ma czas na takie systematyczne zabiegi w domu?

Dlatego w poszukiwaniu szybkiego sposobu na ogarniecie „niegrzecznych” kosmyków zwróciliśmy się do profesjonalistów, czyli do doświadczonych fryzjerów. Kilkakrotnie w odpowiedzi na nasze pytanie padła odpowiedź olejek do włosów Kerastase. Niektórzy nawet nazywali go „cudem”, „skarbem”, ”sekretnym preparatem”. Cóż nie mieliśmy wyboru – trzeba przetestować.

Olejek do włosów Kerastase Ultime Elixir – cena 120 zł.

Kerastase Ultime Elixir

Stosujemy tylko kilka kropel na wilgotne włosy, ale można też na suche. Ważne, aby nie „przedobrzyć” z ilością, bo wtedy włosy szybko będą wyglądały na tłuste, a tego nie chcemy. Efekt jest rewelacyjny, 100% satysfakcji, nie dość, że puszące pasma opanowane do tego włosy są lśniące, gładkie, zero problemów z rozczesaniem czy układaniem. Już dawno przestaliśmy wierzyć w kosmetyczne cuda, ale ten kosmetyk nas zaskoczył. Ocena doskonała – nie ma sobie równych.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *