Odmładzający lifting bez operacyjny

Młody wygląd może być oczywistym wyznacznikiem urody. Niestety nie ma czegoś takiego, jak eliksir młodości, a wiek odciska piętno na naszym ciele, w tym dość widoczne to jest na twarzy. Jednakże jeżeli człowiek będzie prowadził zdrowy tryb życia, stosownie się odżywiał ma szansę spowolnić proces starzenia.

Do wyglądu dużą wagę przywiązują głównie kobiety. Wszyscy jednak doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że jest wiele preparatów, które to mogą pozytywnie wpłynąć na nasz wygląd. Są też skuteczne metody określane mianem zabiegów, które wykonuje się przykładowo w tak zwanych „klinikach urody”. I jednym z takich zabiegów na pewno jest lifting twarzy.

Lifting operacyjny to tzw. lifting termiczny

Jednak nie każda osoba zdaje sobie sprawę, że jest tu też tak zwany bez operacyjny lifting termiczny. Odbywa się on poprzez podgrzewanie tkanki i wykorzystanie fal radiowych i ultradźwięków, co też wykonuje się przy pomocy specjalnej aparatury. Jest to metoda, którą to przeprowadza się kilkukrotnie w odstępach około tygodniowych.

To ile razy należy się poddać takiemu zabiegowi zależy od stanu skóry. Jest to jednak rozwiązanie, które wykonuje się przynajmniej czterokrotnie. W rezultacie możemy mówić o widocznym odmłodzeniu nawet o 5 lat, co jednak następuje dopiero, kiedy to tkanka się odradza, a zatem trzeba odczekać kilka miesięcy, by efekt był właśnie widoczny.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *