Jedwabiste spojrzenie dzięki przedłużanym rzęsom

Efektem przedłużania rzęs jest zarówno duże jak i wyraziste oko o naturalnie wyglądającym wachlarzu długich i kuszących rzęs. Jest to możliwe dzięki technice, tak zwanej  –  technika jeden do jednego. Jak sama nazwa wskazuje polega ona na doklejaniu pojedynczej sztucznej rzęsy do naturalnej.  Zabieg ten jest zupełnie bezbolesny, dodatkowo bez uczucia ciężkości, a odczucie można porównać do pomalowanych tuszem rzęs.

Jak możesz dowiedzieć się na kursie przedłużania rzęs, przedłużone, doklejone rzęsy utrzymują się do około 8 tygodni, tyle trwa cykl życia każdej naturalnej rzęsy. Włoski rzęs będą stopniowo się przerzedzały, w miarę wypadania naszych rzęs. Sztuczna wypadnie dopiero razem z rzęsą naturalną, do której została przyklejona. Doklejone jedwabne włoski będą utrzymywały się do 3 miesięcy od pierwszego zabiegu, przerzedzając się systematycznie. Jeśli nie zostaną uzupełnione po tym czasie, prawdopodobnie efekt zagęszczania będzie coraz słabiej widoczny.

Pierwsze uzupełnianie przedłużonych rzęs uzależnione jest od indywidualnego stanu, zalecane jest jednak w granicach dwóch do trzech tygodni po pierwszej aplikacji. Następnie dla utrzymania efektów cykliczność wizyt u stylisty rzęs powinna nie przekraczać trzech tygodni. Uzupełnianie rzęs jest znacznie krótszym zabiegiem niż pierwszorazowa aplikacja. Dla uzupełnienia ubytków powstałych w ciągu trzech tygodni wystarcza zazwyczaj 45 do 90 minut.

Rzęsy wykonane są z miękkiego syntetycznego włókna, które z kolei zawierają w sobie syntetyczny jedwab. Ich doklejanie możliwe jest za pomocą specjalnego kleju, który po zeschnięciu jest zarówno elastyczny jak i całkowicie bezpieczny. Jest lekki, nie wywołuje alergii, ponieważ w żadnym miejscu nie dotyka skóry. Jest substancją przebadaną dermatologicznie, która nadaje się również do stosowania nawet  przy wrażliwych oczach. Kolejną istotną zaletą jest ich odporność na wodę – możemy pożegnać się z rozmazanym makijażem! Woda im w żaden sposób nie zaszkodzi. Do wyboru są różne stopnie podkręcenia rzęs, długość, grubość oraz kolor- każdy może dopasować sobie takie, jakie będą spełniać kryteria ich upodobań.

Podobne wpisy