kosmetyki japońskie irenskin

Dlaczego warto kupować azjatyckie kosmetyki?

Azjatyckie kosmetyki królują na mediach społecznościowych. Nieprzerwanie już od kilku lat podbijają serca użytkowników. Moda na ten rodzaj kosmetyków jest jak najbardziej uzasadniona. Wystarczy tylko spojrzeć na promienne, młode i zdrowo wyglądające cery azjatek. Warto zainteresować się produktami azjatyckimi oraz wypróbować je w swojej pielęgnacji. Jednak co tak właściwie sprawia, że azjatyckie produkty są tak dobre?

Innowacyjne składniki

Azjatyckie kosmetyki, w porównaniu z kosmetykami europejskimi, posiadają innowacyjne składniki, które potrafią całkowicie zmienić naszą skórę. Szczególnie kosmetyki koreańskie są zaprojektowane w sposób bardzo kreatywny, posiadają genialne składniki aktywne oraz mogą mieć wiele zastosowań. Przykładem tego są tonery, które mogą służyć, jako krem lub tonik lub rozświetlające płyny do zmywania makijażu.

Dodatkowo azjatyckie kosmetyki posiadają odpowiednie i zbalansowane pH, które jest delikatne dla skóry. Dzięki temu, ich używanie jest w 100% bezpieczne, a same kosmetyki nie powodują podrażnień i nie przesuszają skóry.

Delikatne i naturalne

Zarówno kosmetyki japońskie, jak i kosmetyki koreańskie są bardzo naturalne oraz delikatne. Azjatyckie marki mogą pochwalić się tym, że ich kosmetyki nie posiadają drażniących skórę składników, toksycznych chemicznych dodatków, czy zbyt wielu zbędnych substancji zapachowych.

Czytając składy tego rodzaju kosmetyków łatwo zauważyć wiele składników pochodzenia naturalnego oraz bardzo bezpiecznych i delikatnych dla skóry. Dlatego właśnie kosmetyki te należą do najbardziej delikatnych, bezpiecznych i efektywnych produktów do pielęgnacji cery na świecie.

Kosmetyki do salonu kosmetycznego - 4 Seasons Beauty

Zarówno kosmetyki koreańskie, jak i japońskie posiadają wiele nietypowych składników. Te wyjątkowe dodatki, jak śluz ślimaka, czy jad pszczół, mogą przynieść duże korzyści dla skóry.

Mieszaj i łącz

Uniwersalność azjatyckich kosmetyków sprawia, że możesz dowolnie testować je, mieszać i łączyć. Japońskie kosmetyki są bardzo delikatne, idealne dla fanek lekkich i niezapychających kosmetyków. Mają szerokie zastosowanie przeciwko oznakom starzenia.

Koreańskie kosmetyki skupiają się w dużym stopniu na zapobieganiu oznak starzenia, ale także na uzyskiwaniu efektu świetlistej i promiennej cery. W większości są też nietestowane na zwierzętach, ponieważ koreańskie prawo mocno chroni zwierzaki.

Składniki zawarte w kosmetykach azjatyckich uzupełniają się, a ich różnorodność sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Bez problemu można je też łączyć, testować i szukać czegoś odpowiedniego dla siebie. Kosmetyki są na tyle delikatne, że nie trzeba martwić się o niepożądane reakcje związane z mieszaniem ich.

Devonine - kosmetyki męskie 4 Seasons Beauty

Cena i jakość

Kosmetyki azjatyckie, biorąc pod uwagę ich wydajność oraz jakość, są bardzo atrakcyjne cenowo. W porównaniu z europejskimi markami, za tę samą jakość i często mniejszą pojemność, musimy zapłacić znacznie więcej. Dlatego, azjatyckie produkty są opłacalne nie tylko ze względu na działania, ale także na cenę.

Jedynym minusem tych produktów jest ich dostępność w sklepach stacjonarnych. Często w drogeriach możemy się spotkać z małą ilością produktów do wyboru. Nie jest to jednak problem, gdyż istnieje wiele stron internetowych, na których oferta produktów jest bardzo bogata. Salony kosmetyczne, fryzjerskie, czy drogerie internetowe mogą zakupić kosmetyki azjatyckie u dystrybutora kosmetyków. Dystrybutor kosmetyków ma w swojej ofercie wiele, często ciężko dostępnych produktów. Przykładem jest 4 Seasons Beauty, to dystrybutor, u którego zaopatrzać mogą się zarówno firmy, jak i zwykli klienci. Dużym plusem są rabaty na kosmetyki dla członków Newslettera oraz obserwujących ich social media.

Koreańskie maski w płachcie - 4 Seasons Beauty

Podobne wpisy