epilacja laserowa kobieta kosmetyka

Epilacja laserowa – skuteczny sposób na gładką skórę

Czasochłonna depilacja maszynką lub bolesna woskiem jest dla ciebie uciążliwa?  Z pomocą przychodzi doskonała alternatywa dla tych, którzy chcą mieć gładkie ciało przez lata. Jest to epilacja laserowa, która daje rewelacyjne rezultaty.

Epilacja laserowa Opola – dla kogo?

Zadajesz sobie pytanie, czy ten zabieg jest dla ciebie. Jeśli masz dosyć usuwania zbędnego owłosienia, to już znasz odpowiedź. Jeśli należysz do grupy osób, które po depilacji tradycyjnej mają podrażnienia na powierzchni skóry, zmagają się z zapaleniem mieszków włosowych  to podejmij decyzję o epilacji laserowej jak najszybciej. Prócz tego nie dość, że nie będziesz posiadaczką niechcianych włosów, to także wyeliminujesz problem wrastających włosków oraz męczących stanów zapalnych.

To właśnie epilacja laserowa Opola gwarantuje satysfakcjonujące efekty. Specjalny laser do epilacji trwale usunie uciążliwe włoski za sprawą zniszczenia cebulki włosa raz na zawsze. Jest to bezbolesna metoda, dlatego poddaj się serii zabiegów epilacji laserowej – wystarczy kilka zabiegów usuwania owłosienia.

Epilacja a depilacja

Epilacja i depilacja pomaga w walce z niechcianym owłosieniem. Te dwa terminy są stosowane zamiennie, jednak jest to błąd. Depilacja laserowa, zabieg depilacji laserowej  to nic innego jak epilacja – ta może być stosowana tylko w specjalnych gabinetach. Ta pierwsza może być stosowana w warunkach domowych, są to sposoby na pozbywanie się niechcianych włosków za pomocą maszynki, kremu do depilacji, wosku, albo golarki elektrycznej. Te metody nie usuną włosów na zawsze, a tylko pozbywamy się włosa, który jest na zewnątrz, bez naruszania cebulki włosa. Epilacja to zabieg, który pomaga pozbyć się włosów raz na zawsze, wystarczy wykonać serię zabiegów. Dzięki epilacji usuwany jest mieszek włosowy razem z macierzą.

Pamiętaj – aby w razie wątpliwości umówić się na bezpłatną konsultację lub porozmawiać przez telefon. Przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu jest ciąża, stosowanie niektórych leków, podrażnienie, uszkodzenie skóry, infekcja bakteryjna, grzybiczna oraz wirusowa. Przed zabiegiem przestrzegaj zasad, o których zostaniesz poinformowany podczas konsultacji. To bardzo ważne, dzięki temu efekt będzie zadowalający i pożądany.

Nie będziesz musiała wrócić do golenia maszynką oraz innymi czasochłonnymi, domowymi sposobami. Usunięcie włosków na stałe to oszczędność czasu, nowoczesna technologia zadba o twój komfort i gładkość skóry.

Podobne wpisy