styl sportowy

Jak sprawnie łączyć styl sportowy i elegancki?

Wiosna jest idealnym czasem na zabawę stylami, próby ich mieszania, eksperymentowania z dodatkami czy nowymi fasonami. Piękna pogoda i rodzące się życie nastraja do optymizmu, a to przekłada się na ubieranie rzeczy bardziej ekstrawaganckich, często na niecodzienne połączenia. Często kobiety próbują połączyć wtedy styl elegancki ze sportowymi dodatkami lub też na odwrót. Czy takie połączenie może w ogóle wyglądać dobrze?

Czy sportowe obuwie może być uzupełnieniem sukienki? A może wsunąć eleganckie baleriny na stopy, a ubranie uzupełnić koszulką jednej ze sportowych firm? Czy zakładając eleganckie ubrania do pracy trzeba męczyć się wiele godzin w niewygodnych butach na obcasie?

Wiosna to czas na mieszanie stylów

Entuzjazm wywołany pierwszymi ciepłymi dniami, słońcem i rozwijającą się naturą ma przełożenie na wszystkie aspekty życia. Również na dobór ubioru. Dlatego też w tym czasie ludzie są bardziej skłonni do mieszania stylów, wymyślania nowych połączeń modowych. Nawet najbardziej niecodzienne połączenie jest akceptowalne.

Dotyczy to zarówno fasonów, jak i kolorów czy rodzajów tkanin. W okresie wiosennym szybko rezygnuje się z zimowych okryć wierzchnich, dzięki czemu można chwalić się stylizacjami nie tylko wewnątrz budynków. Łączenie ubrań w różnym stylu może dać naprawdę niesamowity efekt, szczególnie gdy ma się do tego smykałkę.

Jakie sportowe buty będą dobrze wyglądały w połączeniu z elegancką sukienką?

Jednym z nietypowych połączeń jest to, które zakłada fuzję stylów sportowego i eleganckiego. Coraz częściej zakłada się elegancką sukienkę i sneakersy damskie. To połączenie nie jest pierwszym, które przychodzi do głowy, ale są to buty stanowiące doskonałą alternatywę dla szpilek czy czółenek. W wersji trampek, buty będą dobrze wyglądać i jednocześnie będą wygodne. Istnieje również druga możliwość sukienki šaty Adidas to proste w kroju, sportowe ubrania, które uzupełnić można eleganckimi dodatkami – butami typu balerinki, biżuterią, a nawet torebką kopertówką. Niezależnie od firmy, czy będzie to Adidas, The North Face, czy inna z wiodących marek można pobawić się modą przy pomocy ubrań z ich kolekcji.

W jakiej sytuacji sprawdzi się połączenie sportowego i klasycznego stylu ubierania?

Tego typu ubiór nie jest zazwyczaj noszony na ważne formalne okazje, jeśli jednak w biurze nie panuje sztywny dress code połączenie stylów: sportowego i klasycznego może się sprawdzić. To również idealne połączenie na wyjście ze znajomymi lub powrót z pracy po ciężkim dniu, kiedy istotna jest wygoda noszonych ubrań i obuwia. Warto pobawić się modą w okresie wiosennym, aby znaleźć idealne dla siebie połączenie stylów.

Stylizacja zaskakująca nie tylko niesamowitym wyglądem, ale przede wszystkim wygodą

Niesamowite połączenie stylów zaskakują osoby postronne. Noszący wybiera je samodzielnie, ale powinien sam siebie zaskoczyć wyborem komfortowego ubrania, obuwia i innych dodatków. Nawet najpiękniejsze ubranie będzie źle wyglądać, gdy osoba nosząca nie będzie czuła się w nim komfortowo.

Podobne wpisy