czym olaplex jest

Kiedy stosować kurację Olaplexem?

Kosmetyki Olaplex to intensywna kuracja odbudowująca i regenerująca zniszczone włosy, dodająca im siły oraz zapobiegająca dalszym uszkodzeniom. Jak i kiedy stosować kurację Olaplexem? Przyjrzyjmy się bliżej temu zagadnieniu.

Kuracja Olaplex – czym jest?

Olaplex to seria kosmetyków do pielęgnacji i regeneracji włosów. W salonach najczęściej pojawia się trzyetapowa kuracja. Dwa etapy wykonywanie są na miejscu w salonie fryzjerskim, trzeci natomiast należy wykonać samemu w domu. Nowatorskie sposoby działania na wiązania we włosach sprawiają, że raczej trudno jest znaleźć inne, równie skuteczne kosmetyki. Wiązania wpływające na stan włosów ulegają rozerwaniu podczas koloryzacji czy rozjaśniania – Olaplex skutecznie je regeneruje. Kuracja sprawdza się też w przypadku odbudowy zniszczonych włosów.

Koloryzację czy rozjaśnianie włosów dobrze połączyć z zastosowaniem Olaplexu – zapwniają to dobre salony fryzjerskie. Dodatkową wygodą jest możliwość rezerwacji wizyty w różnych miastach  online https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.jeanlouisdavid.

Jak ją stosować?

Jak działają kosmetyki Olaplex? Naprawiają wiązania włosów i chronią je przed uszkodzeniami w czasie koloryzacji. Dlatego używanie przy farbowaniu czy rozjaśnianiu kosmetyków Olaplex może pomóc w naprawie włosów i zabezpieczyć je przed ewentualnymi uszkodzeniami. Jednakże, włosy nie tylko wtedy są podatne na zniszczenie. Każdego dnia muszą znosić skutki działania różnych czynników zewnętrznych, co powoduje ich osłabienie, wysuszanie i matowienie oraz łamliwość czy rozdwajanie końcówek. A dzięki profesjonalnie przeprowadzonej kuracji, można znacząco poprawić wygląd i stan włosów.

Rezerwacja online fryzjera

Koloryzację czy rozjaśnianie w połączeniu z kuracją Olaplex dobrze wykonać w profesjonalnym salonie fryzjerskim, uzupełniając to produktami do pielęgnacji w domu. Bardzo praktyczna jest rezerwacja, którą można wykonać przy użyciu aplikacji: https://apps.apple.com/pl/app/jean-louis-david-polska/id1006590394.

Podobne wpisy