opalania jak i gdzie

Skuteczne opalanie o każdej porze roku

Nie od dziś wiadomo, że opalone kobiety wzbudzają w mężczyznach większe zainteresowanie. Ponadto opalenizna wpływa pozytywnie na naszą psychikę – jesteśmy bardziej przychylnie nastawieni do otaczającego nas świata i ludzi. Ponadto zachodnie produkcje filmowe jeszcze bardziej podsycają naszą psychikę przez co pragniemy, by nasze ciała wyglądały równie atrakcyjnie.

Niestety głównym problemem, przez który nie możemy cieszyć się równomierną opalenizną jest nasz klimat. Każdego roku mamy jedynie około 3 miesięcy upalnych dni, w których możemy zażywać słonecznych kąpieli. Co więc zrobić, by cieszyć się opalenizną?

Opalanie natryskowe

Z pomocą przychodzi nam nowa metoda opalania zwana opalaniem natryskowym. Polega ona na rozpyleniu barwnika na całym ciele, dzięki czemu uzyskujemy natychmiastowy efekt opalonej skóry. Opalanie natryskowe to najprawdopodobniej najskuteczniejsza i jednocześnie w pełni bezpieczna metoda opalania, jaką do tej pory wprowadzono na rynku kosmetycznym.

Z uwagi na brak bezpośredniego działania promieni słonecznych na skórę, możemy tutaj wykluczyć ewentualność podwyższenia ryzyka powstania nowotworów skóry.

Samoopalacze i chusteczki brązujące

Doskonałą alternatywą dla opalania natryskowego są wszelkiego rodzaju samoopalacze i chusteczki brązujące, które są również w pełni bezpieczne dla naszego zdrowia. Niestety jednak tutaj występuje problem równomiernego nałożenia preparatu brązującego.

Nawet osoby często korzystające z tej możliwości nie są w stanie dokładnie odpowiednio rozprowadzić preparatu na skórze. Dodatkowo musimy zdawać sobie sprawę z tego, iż ta „opalenizna” wraz z potem może powodować zacieki na skórze.

Podobne wpisy