lpg przebieg zabiegu

Czym jest Endermologia LPG Alliance?

Endermologia LPG Alliance to nowoczesny zabieg, pozwalający na skuteczne zredukowanie nadmiaru tkanki tłuszczowej, ujędrnienie sylwetki, wymodelowanie ciała oraz wyeliminowanie cellulitu. Procedura ta bazuje na innowacyjnej technologii, która bardzo dobrze sprawdza się również w rehabilitacji, zmniejszaniu dolegliwości bólowych czy usuwaniu blizn pooperacyjnych. Zaletą tego zabiegu jest brak inwazyjności.

Technologia LPG Alliance

Endermologia stosowana jest jako metoda modelowania sylwetki już od wielu lat, jednak na polskim rynku dopiero niedawno pojawiła się najnowsze urządzenie wykorzystywane do realizacji tego zabiegu – LPG Alliance. Generacja ta korzysta z usprawnionych rozwiązań technologicznych, zapewniających jeszcze lepsze efekty. Nie bez znaczenia pozostają rozwiązania, które ułatwiają i przyspieszają wykonanie zabiegu. Niezawodność i skuteczność endermologii LPG Alliance potwierdzają różne prestiżowe nagrody w dziedzinie medycyny estetycznej i kosmetologii. Urządzenie to zostało też wielokrotnie przebadane klinicznie, a także uzyskało wiele pozytywnych opinii od samych pacjentów.

Zasada działania

LPG Alliance jest całkowicie naturalną, bezpieczną i bezinwazyjną metodą zabiegową, która polega na mechanicznej stymulacji skór oraz pobudzeniu metabolizmu komórkowego. Podczas jednej sesji uzyskać można wiele pożądanych efektów w zaledwie 30 minut. Redukcja tkanki tłuszczowej odbywa się dzięki innowacyjnej pracy rolek automatycznych, które zostały dodatkowo wzmocnione zmotoryzowaną klapką do wielowymiarowej stymulacji.

Głowica wykorzystywana w zabiegu wykonuje kilka ruchów zasysających skórę. Proces terapeutyczny kontrolowany jest za pomocą specjalnego tabletu, powalającego na wprowadzenie danych pacjenta, diagnostykę oraz ustawienie właściwego trybu pracy. LPG Alliance korzysta też z autorskiej funkcji Sensora Identyfikacji Skóry ASI, dzięki któremu zabieg wykonywany jest po wcześniejszej analizie elastyczności, włóknistości i jakości tkanki.

endermologia w kosmetyce

Efekty endermologii

Endermologia opiera się na efektywnym rozbijaniu złogów tłuszczowych, a następnie aktywacji procesu lipolizy. Zabieg ten stymuluje również krążenie krwi i układ limfatyczny, pobudzając jednocześnie procesy produkcji elastyny i kolagenu. W rezultacie skóra staje się gładka i jędrna. Urządzenie może też przyspieszyć tonizację tkanki skórnej, co wspomaga usuwanie toksyn z organizmu. Endermologia LPG Alliance wykonywana jest w Polsce coraz powszechniej, a jedną z klinik oferujących jej realizację jest Anlaya.

Jej pacjenci mogą liczyć na kompleksową diagnostykę, podczas której wykluczone zostaną ewentualne przeciwwskazania do zabiegu. Do jego wykonania nie trzeba się specjalnie przygotowywać. Pacjent musi jednak posiadać specjalną odzież typu endermowear, która spełnia funkcję ochronną i stymulującą. Aby zabieg przyniósł oczekiwane efekty, ubranie to musi być oryginalne. Odzież powinna posiadać naszywkę z logotypem LPG, a także nieokryte i niezbudowane stopy w części dolnej.

Przebieg zabiegu LPG Alliance

Przed rozpoczęciem zabiegu należy założyć przylegający strój endermowar. Operator ustawia następnie parametry urządzenia i wybiera partię ciała, na które ma być wykonana procedura. Zabieg realizowany jest za pomocą jednej głowicy, wyposażonej w dwie rolki obracające się w odpowiednim tempie w ustalonym kierunki. Ich zadaniem jest zassanie skóry za pomocą podciśnienia, dzięki czemu wykonywany jest masaż oraz rolowanie od wewnątrz i na zewnątrz. Działanie to zapewnia bardzo spektakularne efekty. Jedna sesja trwa od 30 minut do 1 godziny, zależnie od wybranego obszaru ciała.

Optymalne efekty przynosi wykonanie przynajmniej 5-10 serii, a najlepszym rozwiązaniem jest przeprowadzenie 20 zabiegów z częstotliwością 2-3 tygodniowo. Po zakończeniu endermologii nie jest konieczna żadna rekonwalescencja. Pacjent powinien jedynie pamiętać o przyjmowaniu od 2 do 3 litrów wody dziennie, a także przyjmować lekkostrawną dietę i unikać produktów o wysokim indeksie glikemicznym. Zabieg powinno się połączyć ze stosowaniem kosmetyków LPG, a między seriami dbać o aktywność fizyczną.

Podobne wpisy