Kriolipoliza Cooltech

Kriolipoliza Cooltech – rewolucja w kosmetologii w walce z oporną tkanką tłuszczową?

Marzysz o smukłej sylwetce? Prowadzisz zdrowy i aktywny tryb życia, a mimo tego niektóre fałdki są nadal oporne? Warto wtedy pokusić się o zabiegi! Właściwie czemu nie? Wiele różnych zabiegów przynosi naprawdę świetne efekty. I tu z pomocą przychodzi zabieg Kriolipolizy Cooltech. 

Czym jest zabieg Kriolipolizy Cooltech?

Kriolipoliza to nieinwazyjna metoda redukcji tkanki tłuszczowej poprzez zamrażanie komórek tłuszczowych. CoolTech w bezpiecznym procesie doprowadza do apoptozy, czyli likwidacji komórek tłuszczowych, dzięki czemu następuje wymodelowanie i wyszczuplenie danych partii ciała. Precyzyjnie ustalony czas pracy głowic i temperatura chłodzenia oraz specjalistycznie membrany zapewniają skuteczność i bezpieczeństwo zabiegów. Istnieją pewne FAKTY i MITY, które warto poznać!

FAKTY:

  1. Redukcja tłuszczu – jest to skuteczna metoda redukcji miejscowej tkanki tłuszczowej, poprzez zamrażanie komórek tłuszczowych, które są naturalnie usuwane z organizmu. Podczas jednego zabiegu usuwane jest od 25% do 35% tkanki tłuszczowej.
  2. Bezpieczeństwo – jest to nieinwazyjny i w pełni bezpieczny zabieg, niewymagający nacięć, czy znieczulenia.
  3. Brak okresu rekonwalescencji – po zabiegu nie ma długiego okresu rekonwalescencji, dzięki czemu można wrócić do normalnych aktywności niemal natychmiast po zabiegu.
  4. Poprawa samooceny – osoby, które zdecydują się na kriolipolizę i doświadczą pozytywnych efektów, zyskują (oczywiście poza szczuplejszą sylwetką) poprawę samooceny i większą pewność siebie.

MITY:

  1. Nadmierna ilość tłuszczu może być poddana kriolipolizie – zabieg nie jest zalecany dla osób z otyłością skrajną, przeznaczony jest dla osób z miejscową oporną tkanką tłuszczową.
  2. Natychmiastowe efekty – pełne efekty zabiegu są zauważalne po upływie 6 do 8 tygodni, ponieważ organizm stopniowo usuwa martwe komórki tłuszczowe.
  3. Zastępowanie zdrowej diety i aktywności – kriolipoliza nie zastępuje zdrowej diety i regularnej aktywności fizycznej: to zabieg, który ułatwia redukcje miejscowej i opornej tkanki tłuszczowej.

Warto wiedzieć!

Ważne jest, żeby mieć realistyczne oczekiwania i zrozumieć, że kriolipoliza nie jest rozwiązaniem na utratę wagi, a skupia się na kształtowaniu sylwetki. Kolejnym ważnym aspektem jest wybór odpowiedniego miejsca oraz urządzenia, na którym zabieg będzie wykonany. Takim bezpiecznym miejscem jest Hamak SPA Chill&Beauty, w którym z efektów zadowoleni są wszyscy klienci. To salon, w którym odpowiednio wykształceni kosmetolodzy pracują na certyfikowanym medycznie urządzeniu. Do zabiegów wykorzystywane są oryginalne membrany, a całokształt dopełnia wyjątkowo przyjazna atmosfera i klimat miejsca.

Wybieraj mądrze, dbaj o siebie i swoje bezpieczeństwo!

Podobne wpisy