pasta i zdrowe zęby

Estetic Dent – wszystko co niezbędne dla zdrowego uśmiechu

Higiena Jamy Ustnej

 

Liczba gabinetów stomatologicznych lawinowo rośnie. Stomatolodzy, którzy chcą zdobyć klientów, powinni zadbać o kompleksowe i nowoczesne wyposażenie gabinetów. Pacjenci są coraz bardziej świadomi, szukają lekarzy, którzy oferują usługi na wysokim poziomie, a także pracują na wysokiej jakości materiałach, używają nowoczesnego sprzętu. Gdzie kupić podstawowe wyposażenie do gabinetu stomatologicznego? Jak zadbać o bezpieczeństwo swoje i odwiedzających gabinet pacjentów? 

Kompleksowe wyposażenie gabinetu stomatologicznego

Dentyści, którzy chcą świadczyć usługi stomatologiczne na wysokim poziomie, muszą zadbać o prawidłowe wyposażenie gabinetu. Dobrej jakości sprzęt, materiały dentystyczne i protetyczne są dużym ułatwieniem, pomagają w pracy, a także wydłużają trwałość wykonywanych prac. W gabinetach stomatologicznych powinny znaleźć się urządzenia znanych marek, tj. endomery, skalery, końcówki do sklaingu, końcówki stomatologiczne, piaskarki stomatologiczne, urządzenia do wypełniania kanałów, mikrosilniki endodontyczne, kamery wewnątrzustne oraz mikroskopy stomatologiczne. W gabinecie dentystycznym muszą znaleźć się również różnego typu leki, maści czy płyny. Niezbędne są znieczulenia stomatologiczne, sól fizjologiczna, materiały wypełnieniowe oraz wypełniania tymczasowe. Każdy stomatolog powinien dobrać urządzenia niezbędne do swojej specjalizacji. Dobrze wyposażony sklep stomatologiczny oferuje akcesoria niezbędne w leczeniu zachowawczym, endodoncji, chirurgii, protetyce oraz stomatologii estetycznej.

Higiena w gabinecie dentystycznym

W gabinecie stomatologicznym higiena i sterylne warunki to podstawa. Niezbędne są produkty, ułatwiające utrzymanie higieny, zarówno dla pacjentów, jak i lekarzy. Wybierając wyposażenie, nie można zapomnieć o materiałach do dezynfekcji i sterylizacji, które zapewnią odpowiednią higienę w miejscu pracy, ograniczą ryzyko rozprzestrzeniania się wirusów i bakterii. Do gabinetu warto kupić rękawice jednorazowe, maseczki, przyłbice, kubeczki, wkłady do spluwaczki. 

Produkty uławiające utrzymanie higieny jamy ustnej 

W sklepie stomatologicznym dostępne są produkty nie tylko dla lekarzy i personelu, ale również osób, które chcą zadbać o zdrowe zęby i dziąsła. O ofercie sklepu są różnego rodzaju pasty do zębów, płyny do płukania ust, nici i wykałaczki. W asortymencie znajdują się również szczoteczki do zębów, zarówno manualne, jak i soniczne, ultradźwiękowe oraz elektryczne. Dostępne są irygatory, pomagacie zadbać o dobry stan dziąseł. Można wybrać modele dla dzieci lub dorosłych. Osoby użytkujące protezy mogą kupić odpowiednie szczoteczki, płyny, tabletki oraz kleje, ułatwiające utrzymanie protezy na miejscu. Dzięki ofercie Estetic Dent  każdy może poprawić kondycję zębów i dziąseł. 

Jaki sklep stomatologiczny wybrać?

Szukając wyposażenia do gabinetu stomatologicznego, warto wybrać sklep, który oferuje produkty sprawdzonych i cenionych producentów, w atrakcyjnych cenach. W sklepie Estetic Dent można znaleźć wszystko, co niezbędne, aby prowadzić nowoczesny, dobrze wyposażony, przyjaznym pacjentom gabinet stomatologiczny. Oferujemy szeroki wybór produktów dla profesjonalistów oraz osób, które chcą zadbać o zdrowe zęby. Dostępne urządzania i materiały posiadają wymagane atesty i certyfikaty, są zgodne z obowiązującymi w UE normami. Gwarantujemy szybką wysyłkę, wszechstronną pomoc i doradztwo. Stali klienci mogą liczyć na liczne rabaty i promocje. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Chętnie pomożemy dobrać odpowiednie narzędzia i akcesoria stomatologiczne. 

Podobne wpisy