dentysta robiący zabieg

Dentysta z Poznania, który zadba o nasz piękny uśmiech

Dentysta Poznań zadba o piękny uśmiech, dzięki któremu każdy zadowolony pacjent będzie się chętnie śmiał od ucha do ucha. Gabinet stomatologiczny Poznań stanie się miejscem odwiedzanym z przyjemnością. Profesjonalne podejście oraz najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny, a także wykwalifikowani specjaliści to priorytet.

Piękny uśmiech

Marzenie o pięknym, hollywoodzkim uśmiechu może znaleźć swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości, wspomoże Cię w tym dentysta Poznań. Klinika stomatologiczna Poznań to miejsce, w którym wykorzystuje się nowoczesny, certyfikowany sprzęt oraz oprogramowanie, dzięki czemu wszelkie zabiegi stomatologiczne wykonywane są na najwyższym poziomie. Dodatkowo spotka tu każdego przyjazna atmosfera. Dobry stomatolog zadba o zdrowie i wygląd Twojej jamy ustnej oraz zapewni przyjazną atmosferę.  Stomatologia Poznań to leczenie zębów, wybielanie zębów, stomatologia zachowawcza, chirurgia stomatologiczna i wiele innych dziedzin stomatologii, z którymi z którymi zetkniesz się w tym centrum stomatologii.

stomatolog Poznań

Stomatolog Poznań – usługi stomatologiczne

To miejsce, w którym kompleksowo zadbamy o każdego pacjenta. Nowoczesne wnętrza, najwyższa jakość najnowocześniejszych sprzętów, doświadczony personel. Dentysta w Poznaniu zadba o to, by pacjenci byli wręcz dumni ze swojego uzębienia. Poniżej lista specjalizacji z zakresu stomatologii:

Korony Lava – posiadanie śnieżnobiałych zębów jest jak najbardziej możliwe. Korony lava są wykonywane w sposób cyfrowy, z użyciem najnowszych technologii. Wystarczą 3 kroki, aby mieć wymarzony uśmiech. Na pierwszej wizycie odbywa się konsultacja oraz wykonywane jest zdjęcie panoramiczne uzębienia. Po zapoznaniu się ze stanem jamy ustnej, upewnieniu się, czy nie ma podleczenia zębów. Do pracowni trafia wycisk uzębienia. W szybkim czasie powstaje cyfrowy projekt nowego, pięknego uśmiechu, który zapewnia nowoczesny sprzęt. Zęby są odpowiednio szlifowane, a na nie nakładane są korony tymczasowe. Kiedy korony są gotowe, wówczas kolejnym krokiem są przymiarki. Ostatnim krokiem jest osadzanie koron, po czym pacjent może cieszyć się wymarzonym uśmiechem.

Implantologia – dba o to, aby przywrócić zdrowy, piękny wygląd jamy ustnej. Na miejscu, gdzie znajdował się korzeń straconego zęba wstawia się specjalną, tytanową śrubę, która bez obaw – zrośnie się z kością. Tym sposobem odzyskasz komfort.

Stomatologia estetyczna – za sprawą nowoczesnych materiałów białe, piękne zęby są na wyciągnięcie ręki. Rozwiązaniem mogą być licówki kompozytowe, porcelanowe,  usuwanie plamek, odbudowa zęba, czy uzupełnienie braków uzębienia.

Digital Smile Design – w XXI wieku dzięki nowoczesnym technologiom możliwe jest otrzymanie cyfrowego projektu idealnego, pasującego do Ciebie uzębienia. Na pierwszej wizycie zobaczysz, jak będzie wyglądał efekt końcowy.

Protetyka – nowoczesne materiały sprawią, że będą one świetnie naśladować zębiny oraz szkliwa zębów, które zostały utracone.

Chirurgia stomatologiczna – niestety nie zawsze leczenie zachowawcze, czy endodentyczne może rozwiązać problem. Niekiedy najlepszym wyjściem są zabiegi chirurgiczne, które są szybkie i dzięki metodom leczenia bezbolesne.

Endodoncja mikroskopowa – leczenie kanałowe to szansa na ratunek oraz odbudowę chorych zębów. Stomatolog Poznań zadba o pozbycie się zainfekowanej miazgi, a także uszczelni zęba poprzez wypełnienie kanału specjalnym wypełnieniem.

Radiologia – wysoka jakość sprzętów do tomografii komputerowej, czy wykonywania RTG zęba pomoże zlokalizować miejsce bólu, a dzięki otrzymanym od razu wynikom można od razu rozpocząć realizację odpowiedniego leczenia.

Podobne wpisy