podkład Bell Illumi

Rozświetlający podkład Bell Illumi!

W te wakacje postanowiłam się rozświetlać. Jestem ogromną fanką efektu, który po obcemu bardzo często zwykliśmy nazywać glow. Takie atrakcje ostatnio zapewnia mi m. in. podkład Bell o ekstremalnie długiej nazwie (Illumi Corrector Lightening Skin Perfection Make-Up Long-Lasting) i cudownym działaniu, o którym za moment się dowiecie.

Podkład Bell Illumi kupiłam z powodu nostalgii i tęsknoty za płynnymi fluidami

Mój mózg zarejestrował jakiś czas temu informację, że podobno ten jest dobry i tani. Nie chciałam inwestować dużej kwoty w taki specyfik, więc pobiegłam do Hebe i nabyłam go za pełną cenę ok. 16 zł (często jest w słynnej promocji -40% na markę Bell, ja się spóźniłam o jeden dzień). Wzięłam z półki najjaśniejszy odcień 01 light beige i muszę Wam powiedzieć, że ten kolor jest bardzo przyjemny. Nie ciemnieje, jest przyjemnie neutralny i dobrze się komponuje z moją cerą. Osoby, którym brakuje w drogeriach jasnych odcieni, powinny być zadowolone. Opakowanie jakie jest każdy widzi. Taka przyjemna tubka z dzióbkiem.

Podkład Bell Illumi ma lejącą i nawet lekką konsystencję, jak na kategorię produktów z serii long-lasting. Bardzo dobrze się rozciera i wtapia w cerę. Nakładam go palcami lub pędzlem. Zawsze wygląda dobrze. Nie ściera się w ciągu dnia. Podczas wieczornego demakijażu naprawdę sporo go zostaje na płatku.

Świetnie wyrównuje koloryt skóry i subtelnie ją rozświetla. Oczywiście nie zawiera żadnych drobinek! Zdziwieniem jest dla mnie to, że nie pogarsza zbytnio stanu mojej cery, jak robi to większość płynnych podkładów. Może skóra nie wygląda tak cudownie, jak podczas stosowania minerałów, ale nie ma na co narzekać. Używam go codziennie i spodziewałam się jakiegoś totalnego zapchania, ale na szczęście nie wystąpiło.

Jedyne co mogę mu zarzucić to to, że po kilku godzinach twarz zaczyna się mocniej świecić, ale ratuję się wtedy chusteczką i do końca dnia wytrzymuję już bez poprawek. Przypuszczam, że bardzo tłuste cery mogą nie być zadowolone z tego działania, ale suchym, normalnym i mieszanym polecam!

Podobne wpisy

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *