dekant perfum

Jak wygląda dekant perfum?

Tak naprawdę niemalże każdy kocha perfumy. Z pewnością posiadają Państwo w kolekcji ulubione wonności, które przyciągają uwagę nietuzinkowymi nutami zapachowymi. Jednakże często chcemy przed zakupem całego flakonika przetestować, czy dane perfumy będą Państwu odpowiadać.

Wszak może się okazać, że po kilku godzinach od spryskania się zapachem, przestanie się on Państwu podobać. W związku z tym warto zwrócić uwagę na dekant perfumów, zamiast od razu kupować pełny flakon.

Jak wygląda dekant perfum?

Dekant to innymi słowy przelanie perfum (lub innej cieczy) z oryginalnych flakonów do tak buteleczek z atomizerami. Są to fiolki szklane o małej pojemności. Zatem stanowią produkty idealne dla osób, które chcą na początek kupić tylko kilka mililitrów perfum, aby móc ocenić, czy są warte późniejszego kupienia całego flakonu. Choć szklane fiolki na ogół kojarzą się z medycyną i laboratorium, tego typu pojemnik jest najlepszą opcją by bezpiecznie dokonać odlewki – dekantu perfum. Bowiem dzięki dodatkowego zabezpieczenia atomizerem, fiolka pozwala przechowywać wonności bez utraty walorów zapachowych. Fiolki szklane są też bardzo trwałe, a w dodatku warto wspomnieć, że szkło jest surowcem wyjątkowym. Nie pochłania bowiem ani nie zmienia zapachu perfum. Tego typu fiolki są zrobione z trwalszego i grubszego szkła, dzięki czemu nie tłuką się w torebce czy walizce, a ponadto nie przeciekają.

Wybór profesjonalnie przelanych perfum do fiolek o pojemności kilku mililitrów, to idealna opcja dla osób, które nie lubią w ciemno kupować nieznanego zapachu. Dodatkowo każdy, kto nie chce zapłacić za pełną butelkę wonności (wszak to spory wydatek), może ze spokojem zapoznać się z danymi perfumami i zdecydować, czy warto zainwestować w pełen flakon. Wiedzą zatem Państwo już niemalże wszystko o dekancie perfum, oprócz jednego. Mianowicie, nie należy zapomnieć o wyjaśnieniu kwestii tego, jakimi narzędziami dokonywany jest proces odlewania do szklanych fiolek perfum. Zazwyczaj używa się do tego specjalnej strzykawki.

Fiolki szklane: do czego jeszcze mogą być używane w kosmetyce?

Wszelkiego rodzaju fiolki znajdą Państwo na stronie https://decant.pl/. W tym i szklane fiolki kosmetyczne. Wszystkie z nich są funkcjonalne. Szklane butelki z atomizerem będą idealne do przechowywania kosmetyków w płynie. A więc wszystkich mgiełek do ciała, hydrolatów, toników oraz sprayów. Dzięki atomizerowi takie flakony są bardzo łatwe w użyciu i wygodne, bezpieczne. Atomizer umożliwia również wskazane dawkowanie kosmetyku. Warto też wspomnieć o aspekcie estetyki. Bowiem butelki szklane z atomizerami występują w kolorach przede wszystkim białym oraz brązowym. Oprócz tego mogą mieć różne wielkości, przeważnie od 2 do 15 ml. Daje to dodatkowe możliwości zastosowania i pomaga w wielu życiowych sytuacjach. Chociażby na wyjazd, kosmetyki spakowane w szklane fiolki sprawią, iż będzie on lepiej zaplanowany.

Opakowanie kosmetyku jest bardzo ważne. Oferowane w sklepach szklane fiolki z atomizerem są przeznaczone dla każdego, kto nie jest przekonany do zakupu konkretnych perfum, a chciałby się przekonać, czy dany zapach jest dla niego. Wiele stron online oferuje możliwość wysłania w buteleczkach klientowi dekantu wybranych perfum. W dodatku ich cena jest na tyle przystępna, że nawet jeśli zakupiony dekant danego zapachu się Państwu nie spodoba, nie stracą Państwo wiele pieniędzy.

Znacznie mniej aniżeli wtedy, gdybyście Państwo kupili drogi pełen flakon, a perfum nie spodobałby się Państwu. Dlatego też warto zamówić 1 szt danego dekantu i przekonać się, czy spełnia wszystkie Państwa wymagania i jak wygląda jego trwałość oraz jakość.

Podobne wpisy