Malowanie i zdobienie paznokci do ślubu

Ślub jest niewątpliwie bardzo ważnym wydarzeniem w życiu każdej kobiety. Nic więc dziwnego, że poświęca ona dużo czasu na to, by wyglądać w nim pięknie i zmysłowo. Dzień ślubu wymaga specjalnej oprawy i wielu dni przygotowań. Wszystko musi być zapięte na przysłowiowy ostatni guzik. Kobiety wiedzą, że najpiękniejsza suknia i fryzura ślubna nie zdadzą swojego egzaminu, jeśli nie zadbamy o detale. Współcześnie nikt już nie wątpi w to, że to na dłoniach i twarzy panny młodej skupia się uwaga gości weselnych.

Przyszła panna młoda nie może zapomnieć o zarezerwowaniu miejsca u kosmetyki czy stylistki paznokci. Salonów, które oferują ślubne malowanie i zdobienie paznokci jest bardzo dużo, warto jednak powierzyć swoje dłonie sprawdzonej osobie. Cena manicure ślubnego jest zależna od tego, jaki efekt końcowy chciałaby uzyskać kobieta.

Panna młoda, która ma nieskazitelną i gładką płytkę paznokcia może zafundować sobie manicure z malowaniem. Najmodniejsze kolory paznokci dla panny młodej to delikatne róże, kremy czy beże. Dla odważniejszych pań doskonałe będą czerwienie, fiolety a nawet czarne lakiery. Niegasnącą popularnością cieszy się również frencz.

Śluby francuski manicure to propozycja głównie dla kobiet ceniących klasykę i ponadczasowość. Paznokcie pomalowane lakierem można ozdobić na kilka sposobów. Należy przy tym pamiętać, że zdobienie paznokci do ślubu powinno być delikatne i subtelne a przede wszystkim dopasowane kolorystycznie do sukni ślubnej i dodatków.

Kobiety, które nie mogą sobie pozwolić na malowanie paznokci do ślubu, mogą skorzystać z innych propozycji. Dużą popularnością wśród przyszłych panien młodych cieszy się przedłużanie paznokci metodą żelową czy akrylową. Należy jednak mieć na uwadze fakt, że sztuczne, czterocentymetrowe tipsy już dawno wyszły z mody.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *