przeszczep włosów mężczyzna kosmetyka

Przeszczep włosów – kiedy i gdzie go warto wykonać?

Przeszczep włosów metodą FUE lub jedną z kilku innych, współczesnych metod to dla wielu osób jedyna szansa, aby odzyskać bujną fryzurę i pozbyć się problemu, kary u wielu osób wywołuje ogromne kompleksy.

Przeszczep włosów w Turcji — kiedy warto o nim pomyśleć?

O przeszczepie włosów nie musisz myśleć od razu, kiedy tylko zaczną ci wypadać włosy. W wielu przypadkach wypadanie włosów można opanować w zupełnie inny sposób. Przyczyny wypadania włosów są bardzo różne. Wpływ na nie mają na przykład problemy hormonalne, niedobory witamin i minerałów, ogólna słaba kondycja organizmu, innego rodzaju choroby, a także dieta czy zbyt wysoki poziom permanentnego stresu. Zdarza się jednak, że transplantacja włosów jest absolutnie niezbędna. Dzieje się tak na przykład w wypadku łysienia bliznowaciejącego lub androgenowego. Przeszczep włosów FUE może być także rozwiązaniem dla tych, którzy sporą część włosów stracili w wypadku lub w wyniku choroby i mimo stosowania różnego rodzaju środków, włosy się nie pojawiają.

Zabieg przeszczepu włosów — gdzie go warto wykonać?

Przeszczepu włosów, a najczęściej właściwie mieszków włosowych dokonywać należy w sprawdzonych miejscach. Zabieg powinna przeprowadzać osoba, która jest autentycznym specjalistą w dziedzinie przeszczepu włosów. Niestety koszt zabiegu transplantacji włosów w Polsce nadal jest bardzo wysoki. Konkurencyjnym rozwiązaniem jest przejście tego zabiegu w Turcji. Przeszczepy włosów w Turcji razem z przelotami i zakwaterowaniem często koczują znacznie mniej niż tego typu zabiegi przeprowadzane w Polsce. Przeszczep włosów w Turcji to rozwiązanie bezpieczne, profesjonalne, a przy tym opłacalne ekonomicznie. Zabiegu przeszczepu włosów dokonują tutaj specjaliści najwyższej klasy.

Warto zdecydować się na organizowany lot i wyjazd. Organizator może zapewnić ci tłumacza, w cenie masz także niejednokrotnie ubezpieczenie oraz zapewnioną opiekę podczas lotu oraz zabiegów. Kompleksowa opieka to kolejny plus, który ogranicza niepotrzebny stres. Wybrane zagraniczne kliniki przyjmują pacjentów z całego świata. Przede wszystkim zapewniają najwyższy poziom usług.

Jak przygotować się do przeszczepu włosów?

Do zabiegu przeszczepu włosów nie trzeba się szczególnie przygotowywać, natomiast warto zawsze skonsultować się jeszcze raz z trychologiem. Na miejscu już na dzień przed zabiegiem możesz liczyć na profesjonalną konsultację i rozmowę z lekarzem, który odpowie na wszystkie twoje pytania i ewentualne wątpliwości. Dzięki temu sam przebieg zabiegu nie będzie dla ciebie żadnym zaskoczenie.

Podobne wpisy